KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16283201
nr 1628 3201
Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, daterad -97. Bildmått: 99x69 cm, yttermått inklusive ram: 118x87 cm
Utrop:
500 kr
måndag 17 juni 2024
kl 18:24:45
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg 1.000 kr
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor